Za siódmą górą odc. 175 – Z rodziną Łopacińskich dookoła świata (cz.1)

„Ta odsłona programu to najbardziej pragmatyczny objaw tego jak ten czas naprawdę szybko zlatuje – zapowiada odcinek Stefan Czerniecki. – Przeszło trzy i pół roku temu gościliśmy w tym studio rodzinę Łopacińskich, którzy wybierali się w podróż dookoła świata. Obiecali, że jak wrócą, przyjadą opowiedzieć, jak było.” Nadeszła zatem pora na wypełnienie obietnicy.

Na podstawie przebitek tego, o czym Łopacińscy mówili przed laty, jakie mieli plany, oczekiwania oraz z drugiej strony tego, co z tego wszystkiego ostatecznie wyszło, będzie okazja naocznie przekonać się, jak marzenia weryfikują nasze plany. Jak podróż zmienia człowieka. Bo akurat to jedno jest pewne. Łopacińscy wrócili odmienieni.

 

Więcej na: www.czerniecki.net
Najnowsze

Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy