17 lipca, 2014 13:36

UWAGA! Trwa konkurs na nowe logo Telewizji REPUBLIKATelewizja Republika ogłasza otwarty konkurs na swoje nowe logo. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysł na to, jak poprawić dotychczasowy logotyp stacji tak, aby stał się on bardziej widoczny na tle innych znaków graficznych.
Chcemy, aby nasz znak rozpoznawczy był estetyczny, nowoczesny i łatwo zapadający w pamięć. Chcielibyśmy, żeby poprawiona wersja logotypu Telewizji REPUBLIKA pozostała w swojej dotychczasowej kolorystyce: bieli i czerwieni.
Nie chcąc jednak bardzo ograniczać uczestników konkursu, jesteśmy także otwarci i ciekawi zupełnie nowych rozwiązań takich jak logo przestrzenne lub zmiana znaku. Konkurs jest skierowany do grafików, projektantów, artystów plastyków.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy, aby do 8 sierpnia b.r. przesłali gotowe projekty na adres : Telewizja Republika, ul. Pawia 55 (wejście od ul. Dzielna 58), 01-030 Warszawa.

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda!
Autor najlepszego pomysłu dostanie 3.ooo pln i niepowtarzalną szansę na to,
aby jego projekt stał się oficjalnym logotypem telewizji informacyjnej.
W konkursie zostaną również przyznane dwa wyróżnienia, każde o wartości
1.ooo pln. Szczegółowy regulamin konkursu oraz wymogi techniczne dla
nadsyłanych prac znajdują się tutaj: REGULAMINNAJNOWSZE


POPULARNENajnowszePopularne

Patronaty
Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy