16 października, 2013 13:05

Tytanowe Oko PIKE dla Telewizji Republika


TV Republika, została laureatem prestiżowej nagrody Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE) w kategorii WYDARZENIE ROKU

Na wczorajszej uroczystej Gali XL Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE 2013, która odbyła się w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi, Telewizja Niezależna S.A., producent programu Telewizji Republika została nagrodzona I nagrodą TYTANOWEGO OKA! W VIII już edycji branżowego Festiwalu Kanałów Tematycznych organizowanego przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej.

 

To właśnie powstanie Telewizji Republika i jej fantastyczny start zostały docenione i uznane przez profesjonalne Jury jako jedno z najważniejszych wydarzeń na polskim rynku medialnym.

Cała REDAKCJA TV REPUBLIKA bardzo za tę nagrodę DZIĘKUJE: Jesteśmy z niej dumni i cieszymy się, że efekty naszej ciężkiej pracy zostały dostrzeżone przez zawodowców!

 

 

 NAJNOWSZE


POPULARNENajnowszePopularne

Patronaty
Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy