24 października, 2013 19:16

Studio KRESY - unikalny projekt od 23 do 29 października


Tylko na antenie TV REPUBLIKA

Studio KRESY to relacja z wyprawy TV REPUBLIKA szlakiem I Rzeczpospolitej: Lwów , Kamieniec Podolski, Chocim, Zbaraż, Krzemieniec, Żółkiew to tylko niektóre z miejsc, jakie podczas drogi odwiedzimy z kamerą.

Nasi dziennikarze towarzyszyć będą niepowtarzalnej wyprawie ludzi, dla których polska kultura, jej tradycja i zabytki mają wielkie znaczenie. Ta wyprawa to poszukiwanie najdrobniejszych śladów polskości, to niepowtarzalna i żywa lekcja historii dla młodzieży a równocześnie sentymentalny powrót do czasów dzieciństwa dla starszego pokolenia. To wyprawa do miejsc, które choć znajdują się poza granicami Polski – są integralną częścią naszej tożsamości narodowej: cmentarz Łyczakowski, zamki w Kamieńcu Podolskim i w Zbarażu, kolegiata św. Wawrzyńca w Żółkwi…

Nie możesz tego przegapić, przeżyj to razem z nami - tylko w TV REPUBLIKA oglądaj łączenia z uczestnikami wycieczki, rozmowy z wyjątkowymi gośćmi  i zdjęcia malowniczych Kresów!

Codziennie od poniedziałku do piątku oglądaj nasze relacje o godz. 10.10, 16.10 i 20.10

W sobotę i niedzielę o godz. 9.45, 16.25 i 19.30.

Zapraszamy!NAJNOWSZE


POPULARNENajnowszePopularne

Patronaty
Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy