Stefan Czerniecki - "Za siódmą górą", odc. 199 – Michał Pater: Autostopem na koniec świata

Po kilkuodcinkowej serii po egzotycznej Arubie pora na zimniejsze rejony. Tym razem Stefan Czerniecki zaprasza do studia autora najpopularniejszej chyba z YouTubowej gamy kanałów podróżniczych serii filmów „Autostopem na koniec świata": Michała Patera.

Jak podróżnik z podróżnikiem panowie porozmawiają o Rosji. Pater przejechał autostopem aż na Kołymę. Po drodze jeżdżąc czołgiem, czy śmigłowcem. W programie będzie także o historiach Yeti, czy tajemniczej Przełęczy Tunguskiej. O miejscach, od których Pater docierał pokonując pieszo setki kilometrów, przedzierając się przez tajgę, syberyjskie cieki wodne. Przy permanentnym braku cywilizacji. Stając się jednym z najpopularniejszych podróżników polskiego kanału You Tube.

Więcej na: czerniecki.net
Najnowsze

Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy