16 września, 2014 15:18

Ostatnie dni PromocjiSzanowni Państwo,
Drodzy Widzowie i Przyjaciele Telewizji Republika

W kwietniu tego roku, z okazji pierwszych urodzin powstania naszej stacji w podziękowaniu za wspólny rok - zaoferowaliśmy Państwu sprzedaż Karty Kluby Telewizji Republika w bardzo korzystnej, promocyjnej cenie. Niestety czas oferty specjalnej właśnie się kończy!
Już tylko do końca września Kartę Klubu Telewizji Republika będzie można kupić bądź przedłużyć obecny numer (kod) za jedyne 60 pln!
Przypominamy, że Karta ta daje nie tylko możliwość oglądania programu naszej telewizji w internecie przez cały rok ale także, a może przede wszystkim jest Państwa osobistym wkładem w budowę wolnych, niezależnych i odważnych mediów w Polsce.
To dzięki Państwa zaangażowaniu Telewizja Republika cały czas się rozwija, produkuje nowe programy, wychowuje młode pokolenie dziennikarzy oraz jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

Drodzy Państwo, nie przegapcie tej okazji, powiedzcie o tym swoim znajomym - Karta Klubu Telewizji Republika w wyjątkowej cenie 60 pln, tylko do końca września b.r.

Kartę można przedłużyć na naszej stronie:
http://telewizjarepublika.pl/przedluz-karte.html

Wszelkie informacje na temat Karty można znaleźć na http://telewizjarepublika.pl/karta.html  lub pod telefonami:

22 350 69 59, 48 501 644 044, 48 731 613 970.NAJNOWSZE


POPULARNENajnowszePopularne

Patronaty
Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy