30 grudnia, 2013 20:52

Legendarna szopka polityczna Marcina Wolskiego powraca w Telewizji REPUBLIKA


31 grudnia o godz. 23.15

W noc Sylwestrową widzowie Telewizji REPUBLIKA będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć napisaną specjalnie dla nich „SZOPKĘ POLSKĄ”. Twórcą tego wyjątkowego programu jest  najsłynniejszy w wolnej Polsce autor szopek politycznych – Marcin Wolski.


Najważniejsze wydarzenia polityczne kończącego się roku, największe absurdy i śmieszności, najgłupsze i najmądrzejsze wypowiedzi, to co zabawne i to co poważne – wszystko co w 2013 roku było naprawdę istotne dla naszego kraju – zobaczymy w krzywym zwierciadle, oczami wybitnych satyryków! Będzie Tusk i Schetyna, Kaczyński i Macierewicz, Komorowski i Palikot, Pawlak i Miller oraz wielu, wielu innych…


W noc sylwestrową o godz. 23.15 w Telewizji Republika obejrzą Państwo „Szopkę Polską” bez lalek i masek, za to z doskonałymi tekstami i wpadającymi w ucho melodiami, głównie kabaretowymi pożyczonymi od piosenek  Kaczmarka, Młynarskiego, Kofty i Pietrzaka oraz z kabaretu Starszych Panów. Wykonywać je będą Ewa Dałkowska, Jan Kulczycki, Ryszard Makowski  i Paweł  Piekarczyk, całość podsumuje i dla Państwa spuentuje sam autor Marcin Wolski. Opracowanie muzyczne i akompaniament  zapewni  Mariusz Dubrawski.


Tego nie można przegapić! To trzeba obejrzeć.NAJNOWSZE


POPULARNENajnowszePopularne

Patronaty
Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy