30 grudnia, 2013 20:52

Legendarna szopka polityczna Marcina Wolskiego powraca w Telewizji REPUBLIKA


31 grudnia o godz. 23.15

W noc Sylwestrową widzowie Telewizji REPUBLIKA będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć napisaną specjalnie dla nich „SZOPKĘ POLSKĄ”. Twórcą tego wyjątkowego programu jest  najsłynniejszy w wolnej Polsce autor szopek politycznych – Marcin Wolski.


Najważniejsze wydarzenia polityczne kończącego się roku, największe absurdy i śmieszności, najgłupsze i najmądrzejsze wypowiedzi, to co zabawne i to co poważne – wszystko co w 2013 roku było naprawdę istotne dla naszego kraju – zobaczymy w krzywym zwierciadle, oczami wybitnych satyryków! Będzie Tusk i Schetyna, Kaczyński i Macierewicz, Komorowski i Palikot, Pawlak i Miller oraz wielu, wielu innych…


W noc sylwestrową o godz. 23.15 w Telewizji Republika obejrzą Państwo „Szopkę Polską” bez lalek i masek, za to z doskonałymi tekstami i wpadającymi w ucho melodiami, głównie kabaretowymi pożyczonymi od piosenek  Kaczmarka, Młynarskiego, Kofty i Pietrzaka oraz z kabaretu Starszych Panów. Wykonywać je będą Ewa Dałkowska, Jan Kulczycki, Ryszard Makowski  i Paweł  Piekarczyk, całość podsumuje i dla Państwa spuentuje sam autor Marcin Wolski. Opracowanie muzyczne i akompaniament  zapewni  Mariusz Dubrawski.


Tego nie można przegapić! To trzeba obejrzeć.NAJNOWSZE


POPULARNENajnowszePopularne

Patronaty
11 marca o godz. 17:00 w Centrum Polskim im. Ignacego Jana Paderewskiego w Brukseli
8 marca 2018 o 19:00 w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3, Warszawa)


DołączProgramy