14 października, 2013 16:09

Konferencja prasowa TV REPUBLIKA - przełomowe zmiany!


TV REPUBLIKA w ofercie UPC - ogólnopolskiego operatora sieci kablowej!

W poniedziałek 14.10.2013 w siedzibie PAP-u przy ul. Brackiej odbyła się konferencja prasowa Telewizji Republika, na której obecny był cały Zarząd telewizji tj: Piotr Barełkowski, Bronisław Wildstein oraz Tomasz Sakiewicz a także członkowie Rady Nadzorczej spółki i pracujący w TV REPUBLIKA publicyści: Anita Gargas, Ewa Stankiewicz i Krzysztof Kłopotowski.

W trakcie spotkania z dziennikarzami prezes Piotr Barełkowski zaprezentował memorandum informacyjne spółki Telewizja Niezależna SA, związane z emisją publiczną akcji. Wszystkim zainteresowanym przypominamy że sprzedaż akcji telewizji rozpoczyna się właśnie 14 października i potrwa do 3 listopada b.r.

Wiadomością dnia okazała się informacja o podpisanej właśnie umowie pomiędzy Telewizją Republika a ogólnopolską siecią kablową UPC! Jedną z trzech największych w Polsce. Jeszcze w tym miesiącu program TV REPUBLIKA znajdzie się w podstawowej ofercie UPC! Oznacza to znaczne zwiększenie widowni i zasięgu naszej telewizji.

W niedalekiej perspektywie Telewizja Republika trafi także na rynek amerykański na Dish Network oraz kanadyjski, poprzez tamtejsze sieci Bell i Rogers.

 

untitled_2_of_2_600

 

f_600

untitled_7_of_811_489

fot. Magdalena Piejko

 

 NAJNOWSZE


POPULARNENajnowszePopularne

Patronaty
PREMIERA: 12 stycznia 2018 r.
21.01.2018, godz. 17:00, Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 wej. B Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki.


DołączProgramy