13 stycznia 2018 13:37

20-latek z Florydy wygrał 450 milionów dolarów!

Shane Missler, 450 milionów dolarów, wygrana w loterii, milioner, 20-latek, Floryda, świat, Republika

Jaką ścieżkę zawodową obrać? Który kierunek studiów będzie dla mnie odpowiedni? Młodzi ludzie borykają się z wieloma pytaniami. Odpowiedzią nie musi martwić się już 20-latek z Florydy. Nie zdążył jeszcze rozpocząć swojej kariery zawodowej, a już może ją zakończyć. Stał się zwycięzcą loterii Mega Millionsa, zgarniając kilkaset milionów dolarów.

Shane Missler pochodzi z Port Richey. Szczęście pozwoliło mu wygrać okrągła sumę 451 milionów dolarów. 20-latek zdecydował, że od razu chce otrzymać pieniądze. Tym samym wzbogacił się o 281 milionów dolarów. Gdyby zdecydował się na wypłacenie wygranej w ratach, wówczas należna nagroda byłaby wyższa.

– Mam tylko 20 lat, ale liczę, że będę mógł rozwijać swoje pasje, pomóc swojej rodzinie i zrobić coś dobrego dla ludzkości - mówił 20-latek.

Missler nabył kupon w sklepie spożywczym. Twierdzi, że niespecjalnie zdziwiła go wygrana, ponieważ miał "przeczucie", że wygra.

Dzięki zwycięskiej loterii, 20-latek zrezygnował już ze swojej pracy w rekrutacji i zamierza przenieść się do Tampa Bay. – Jestem młody, ale miałem kilka kursów z zarządzania finansami, więc mam szczęście, że ta fortuna trafiła właśnie do mnie- podkreślił Missler.

 

 sfd

amrmf24.pl

OSTATNIENajnowsze

11 marca o godz. 17:00 w Centrum Polskim im. Ignacego Jana Paderewskiego w Brukseli
8 marca 2018 o 19:00 w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3, Warszawa)


DołączProgramy